Το Commodore 64 επανεκκινεί τη δεκαετία του 1980 με μια επανέκδοση σε πλήρες μέγεθος
Το Commodore 64 επανεκκινεί τη δεκαετία του 1980 με ένα ολοκαίνουργιο μηχάνημα που απευθύνεται απευθείας στις σημερινές τηλεοράσεις μεγάλης οθόνης.
Το Commodore 64 επανεκκινεί τη δεκαετία του 1980 με ένα ολοκαίνουργιο μηχάνημα που απευθύνεται απευθείας στις σημερινές τηλεοράσεις μεγάλης οθόνης.
Γυρίστε τα χέρια σας από τη μία πλευρά στην άλλη!
Ως νεανική σας κλασική δεκαετία του '90, τα μικρά μου πάρτι με υψηλό ύπνο είχαν ένα πολύ συγκεκριμένο σύνολο κριτηρίων. Πρόχειρο φαγητό, τρομακτικές ταινίες, κουτσομπολιά, φάρσες, που μια φορά ο φίλος μου προσπάθησε να κάνει τατουάζ στον εαυτό της με ένα μαχαίρι Exacto (εδώ είναι το πράγμα: τα παιδιά είναι ηλίθια), και, τουλάχιστον όταν ο ύπνος ήταν στο σπίτι μου, ένα παιχνίδι Εφιάλτης. Τι είναι ο εφιάλτης, ρωτάτε στο Non-Classic '90s Youth; ΑΧ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.
Ενώ υπήρχαν πολλοί αγαπημένοι χαρακτήρες παιχνιδιών της δεκαετίας του '90, λίγοι μπορούν να καυχηθούν με μια ιστορία τόσο επιτυχημένη και παράξενη όσο ο ήρωας που όλοι γνωρίζουμε και αγαπάμε: ο Σπύρος ο Δράκος.